آرشیو مطالب آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد الوند

مفهوم آموزش

آموزش دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، اختلاف‌نظر وجود دارد.
1399/09/29

معرفی سازمان بین المللی کار و سازمان فنی حرفه ای کشور

سازمان بین‌المللی کار یکی از موسسات تخصصی سازمان ملل متحد است که به امور مربوط به کار و کارگران می‌پردازد.
1399/09/29

سازمان آموزش فنی و حرفه ای

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از سازمانهای وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی است که در ادامه به معرفی این سازمان می پردازیم.
1399/09/29

چگونه رشد کنیم؟

آنچه باید هزاران بار به خودتان گفته و هزاران بار دیگر برای خودتان تکرار کنید این است که در بیشتر مواقع و موارد هیچ نیروی بیرونی در مسیر رشد و تعالی شما وجود ندارد و هیچ سدی برای جلوگیری از پیشرفت شما ساخته نشده است. فقط کافیست توانایی هایتان را دست کم نگیرید و این نوشتار را تا آخر بخوانید.
1400/09/17

چگونه بهره‌وری را افزایش دهیم؟

موضوع بیشتر کارکردن نیست، کارکرد منظم است. برقراری رضایت شغلی، تعیین چشم انداز و اهداف نهایی، کسب و کار و از همه مهمتر مدیریت و رهبری صحیح در کنار برنامه ریزی هدفمند و استراتژیک می‌تواند در افزایش بهره‌وری کارکنان موثر باشد.
1400/09/17

بازارسازی یا بازاریابی!!؟؟

همواره به دنبال ارتباط شایسته و تعامل با مشتری باشید. به جای اینکه شما هم مانند رقبا عمل کنید و همان ساز و کار را پیش بگیرید، به دنبال روش های متفاوت جذب و ترغیب مشتری باشید. این تفاوت ها می تواند در نوع یا میزان خدمات، سرعت رساندن محصولات به مشتری، نحوه تسویه حساب و ... باشد. به خاطر داشته باشید حضور مشتری در بازار شما، باعث زنده ماندن و سلامتی کسب و کارتان خواهد شد .
1400/09/17