سخن مدیریت

سخن مدیریت

 

«پویش و پیمایش راهِ موفقیت فردای تان، در گروی اندیشه و آموزش امروز شماست»

 

سپاس بی کران ، ایزد منّان که پویش کمال جویی را به اندیش‌مندانِ امروز ارزانی فرموده است و درود بی پایان بر بزرگان علم و اندیشه که روح پیشرفت، آموزش و پرورش، ارتقای مهارت و  توانمندی در وجودشان موج میزند.

بسیار خرسندیم که افتخار خدمت‌رسانی در زمینه‌ی بالندگی فردی و ایجاد بستر مناسب در زمینه‌ی آموزشهای مدیریتی،مالی و بازرگانی نصیب ما شده است.

                                                                                                                         

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد الوند با هدف ایجاد انگیزه ی تغییر و در جهت توسعه و بهبود شایستگی و مهارت های فراگیران تاسیس شده و در راستای انجام رسالت خود افزون بر صداقت کاری، با برنامه ریزی مناسب و ارتقای مداوم سطح آگاهی و دانش و بهره مندی از کادری کاملاً کارآزموده و با تجربه و همچنین پیشرفته ترین تجهیزات آموزشی برخوردار است. ما در این مجموعه تلاش کرده ایم تا با کاربرد دانش و دانائی، مهارت وتخصص در انجام فعاليتهـا و خـدمات به منظـور رفع نيازها و انتظارات و بهبـود سـطح رضـایت مهارت آموزان بـا رویکردی نتيجه گرا، با ارائه مدرک معتبر و بین المللی(قابل ترجمه) و مبتنی بر نظام مدیریت کيفيت متناسب با استانداردهای نوین آموزشی مجدانه گامهائی بلند برداشته شود.

  

به امید شکوفایی روزافزون سرزمین ایران و آرزوی پیشرفت و بهروزی شما عزیزان، نوید این را می دهیم طولی نخواهد کشید که نام و آوازه ی آموزشگاه الوند در سرتاسرکشور عزیزمان طنین انداز خواهد شد و بی شک  آموزشگاه فنی و حرفه ای الوند تا انتهای مسیر همراه و پشتیبان شما خواهد بود ضمن اینکه همواره ارائه با کیفیت ترین خدمات آموزشی  به شما عزیزان مهمترین هدف و دستاورد ما میباشد.

 

                                                                                                                                                             معظمی

 

                                                                                                                                                مدیر و موسس